Bramy, furtki, ogrodzenia aluminiowe

ogrodzenia aluminiowe

Ogrodzenie to wizytówka Twojego domu. Wyjątkowy design i estetyka ogrodzeń z aluminium zapewni Państwu satysfakcję, a dopasowane do stylu posesji rozwiązania zmienią wygląd otoczenia, nadając całości spójny charakter. Nasze ogrodzenia to idealna propozycja dla wymagających klientów.

Przy szerokiej różnorodności stylistycznej proponowanych ogrodzeń z aluminium jedno pozostaje niezmienne – ich niezawodność i bardzo wysoka jakość. Oferujemy efektowne modele w nowoczesnym oraz klasycznym stylu, w tym minimalistyczne, a także ozdobne,
przypominające ogrodzenia kute lub drewniane, dzięki czemu każdy znajdzie w naszej ofercie produkt którego poszukuje.

Ogrodzenia aluminiowe

Ogrodzenia wykonane z aluminium to połączenie nowoczesnego designu, bezpieczeństwa oraz konstrukcji odpornej na korozję. Ogrodzenia aluminiowe nie wymagają prac konserwacyjnych i są malowane proszkowo, co zapewnia bogaty wybór kolorów z palety RAL, a także powłok drewnopodobnych. Oferujemy efektowne modele z aluminium, dopasowane do każdego stylu – klasycznego, ozdobnego lub minimalistycznego. O wysokiej jakości naszych produktów świadczy fakt, że mamy wielu zadowolonych klientów nie tylko w najbliższej okolicy, ale również w Wałbrzychu, sąsiednich Świebodzicach oraz w stolicy Dolnego Śląska – we Wrocławiu.

Bramy aluminiowe

Bramy tego typu charakteryzują się eleganckim wyglądem, pasującym do nowoczesnej architektury. Bramy aluminiowe mogą być pomalowane proszkowo na różne kolory z bogatej palety RAL. Dzięki temu każda brama ogrodzeniowa doskonale dopasuje się do wyglądu otoczenia – stylu elewacji, ogrodu, podjazdu, a także chodnika prowadzącego do drzwi budynku. Praktyczna brama przesuwna przystosowana do montażu napędu nie zajmuje miejsca na podjeździe i pomoże zaoszczędzić dużo przestrzeni. Zaletami aluminiowych bram wjazdowych są głównie: łatwość obsługi, wysoka jakość, solidność wykonania, a także odporność na czynniki zewnętrzne.

Furtki aluminiowe

Furtki tego typu mają właściwości antykorozyjne i nie wymagają prac konserwacyjnych, dzięki czemu służą użytkownikom przez lata. Lekka budowa furtek aluminiowych gwarantuje wyjątkową wygodę obsługi. Furtki aluminiowe to połączenie ciekawego wyglądu, staranności wykonania oraz dopracowanych parametrów technicznych. Bogate wzornictwo pozwala na optymalne dopasowanie furtki do aranżacji ogrodzenia, urządzonego w każdym stylu – tradycyjnym i nowoczesnym. Zaletami furtek aluminiowych są przede wszystkim: lekkość, trwałość i zastosowane wysokiej jakości materiały i dodatki.

Nasza firma zlokalizowana jest w Pszennie, ale zadowolonych klientów mamy również w miastach takich jak Wrocław, pobliski Wałbrzych czy oddalone o 18 kilometrów Świebodzice.

bramy i furtki

W ramach naszej oferty proponujemy aluminiowe bramy dwuskrzydłowe oraz przesuwne, a także duży wybór furtek w nowoczesnej lub klasycznej formie, które pozwolą stworzyć wyjątkowe wykończenie każdej posesji i spójny wygląd ogrodzenia. Oferujemy rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta. Wysoka jakość i wiele praktycznych
zastosowań bram wjazdowych z aluminium sprawia, że cieszą się one dużą popularnością wśród odbiorców. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszej oferty!

nasze produkty

Epos

Model zaprojektowany przez Studio F. A. Porsche.
Wysokiej jakości, obniżone, niepowtarzalne – nowa interpretacja klasycznego ogrodzenia.

Właściwości techniczne:
sztabki (50×30 mm) ułożone pionowo odstęp pomiędzy sztabkami zmienny 20-30 mm
szerokość profilu poziomej łaty: 150 mm element poziomy jest wyfrezowany oraz połączony z łatami.

Zalety:
dostępny we wszystkich kolorach RAL
możliwe dwukolorowe realizacje (poziome łaty)
furtki, bramy dwuskrzydłowe oraz bramy przesuwne możliwe w takim samym
modelu

Gloriette grau

Ekskluzywne, palisadkowe ogrodzenie aluminiowe Ogrodzenie o smukłym, eleganckim charakterze. Pasuje zarówno do tradycyjnych jak i nowoczesnych budynków.

Właściwości techniczne:
Palisadki o średnicy 30 mm
Standardowy odstęp 70-80 mm
Minimalny odstęp – 7 mm
Ozdobne żłobienie na całej długości palisadki

Zalety:
Możliwość indywidualnego projektu
Ekskluzywny wygląd dzięki dekoracyjnym końcówkom
Możliwość dołączenia dodatkowego rzędu sztabek

Linea S2

Poziome łaty aluminiowe
Nowoczesne ogrodzenie LINEA odznacza się modernistycznym i futurystycznym designem. Jego unikalny styl świetnie komponuje się z obecnymi trendami w architekturze i budownictwie.

Właściwości techniczne:
Aluminiowe sztabki nałożone na siebie
Wymiar profilu Linea 40/30 mm
Wymiar profilu Linea S 40/19 mm
Odstęp ok. 20 mm

Zalety:
Brak widocznych słupków od strony zewnętrznej
Jednolity wygląd całej konstrukcji ogrodzenia

Triest

Horyzontalne łaty aluminiowe
Ogrodzenie przejrzyste, subtelne i proste, charakteryzujące się większymi łatami od Nouveau.

Właściwości techniczne:
Horyzontalne łaty aluminiowe
Standardowe łaty 150/19 lub 200/19
Łata gładka, bez ozdobnych żłobień
Odstęp pomiędzy łatami 40 mm

Zalety:
Możliwe wykonanie w formie nieprzejrzystej oraz z mniejszymi odstępami pomiędzy
łatami
Możliwe wykonanie modelu w ramie

Vista Anthrazit

Masywne ogrodzenie aluminiowe
Masywne, dominujące, wyraziste – idealne dla każdego, kto kładzie nacisk na sferę prywatną oraz wyjątkowy design.

Właściwości techniczne:
Poziome łaty aluminiowe nałożone na siebie
Łaty 200×19 mm
Nieprzejrzyste wykonanie

Zalety:
Możliwa realizacja z klamką lub bez
Do wszystkich naszych ogrodzeń aluminiowych istnieje możliwość dopasowania furtki i bramy w tym samym wzorze.