Minigabiony premium

MiniGABIONY to rozwiązanie, które daje każdemu możliwość samodzielnego budowania użytkowych i dekoracyjnych elementów małej architektury. Charakterystycznie zaokrąglone narożniki miniGABIONÓW oraz specjalny profil drutu nadają im nowoczesny wygląd, przy zachowaniu wysokiej estetyki wykonania.

Minigabiony — dopasowane do różnych potrzeb

W zależności od fantazji i pomysłów na temat aranżacji przestrzeni w ogrodzie, minigabiony mogą służyć do stworzenia przeróżnych form architektonicznych. Często wykorzystuje się je nawet na skwerach lub parkach w większych miastach, takich jak Wrocław. Rodzice dzieci w wieku przedszkolnym z pewnością docenią zastosowanie gabionów do stworzenia przydomowej piaskownicy. Gdy maluchy podrosną, piaskownicę będzie można rozebrać i stworzyć z niej coś całkowicie nowego. W okresie letnim minigabiony mogą stanowić oryginalny szkielet ogrodowego grilla czy wyjątkowego kwietnika. Poza szerokimi możliwościami aranżacji, ich ogromną zaletą jest wytrzymałość, dzięki której przekształcanie z jednej formy w drugą nie wpływa na kondycję materiału. To produkt, który posłuży domownikom przez wiele lat. Z tego względu cieszy się popularnością na Dolnym Śląsku (m.in. w miejscowości Dzierżoniów). Osobom, którym zależy na nowoczesnym wykończeniom, polecamy zapoznanie się również z naszą ofertą ogrodzeń gabionowych. Kłodzko to jedno z wielu miast, gdzie nasza firma świadczy usługi projektowania ogrodzeń. W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości dotyczących naszej oferty, serdecznie zachęcamy do kontaktu.

wymiary miniGABIONÓW

zalety miniGABIONÓW

Uniwersalność i mobilność.

Dzięki niskiej wadze i optymalnym wymiarom pozwalają na dowolne montowanie funkcjonalnych elementów wyposażenia przydomowych ogrodów, osiedli, skwerów i parków. Jednocześnie w każdej chwili mogą zostać przemieszczone, a tym samym zmienić swoją funkcję.

Samodzielny montaż, trwałość i ekologia

Optymalne wymiary miniGABIONÓW pozwalają na samodzielne układanie elementów wg. własnych pomysłów. Specjalnie zaprojektowany drut, opatentowana technologia zgrzewania oraz powłoka ProZINAL® zapewnia stabilność, wytrzymałość i odporność na korozję. Wszystko to potwierdza 10 letnia gwarancja.

inspiracje

MiniGABIONY to produkt, który daje niemal nieograniczone możliwości aranżacji i tworzenia funkcjonalnych elementów w Twoim ogrodzie. Poniżej przedstawiamy kilka propozycji ich wykorzystania. Mamy nadzieję, że będą stanowić inspirację dla Twoich realizacji.

Grill ogrodowy
Użycie gabionów: 9 sztuk 50x25x25

Zabudowa koszy
Użycie gabionów: 32 sztuki 50x25x25

Meble ogrodowe
Użycie gabionów: Stolik: 7 sztuk 50x25x25
Ławka: 8 sztuk 50x25x25

Piaskownica
Użycie gabionów: 14 sztuk 50x25x25

Klomb
Użycie gabionów: 26 szt 50x25x25

Schody i murki
Użycie gabionów: 12 sztuk 50x25x25 i 12 sztuk 50x25x12,5

Fontanna
Użycie gabionów: 15 sztuk 50x25x25 i 6 sztuk 50x25x12,5