Ogrodzenia gabionowe Premium

Ogrodzenia gabionowe PREMIUM zaprojektowane i wykonane zostały z dbałością o każdy szczegół i z myślą o dostarczeniu najwyższej jakości produktu o wyjątkowych walorach estetycznych. Jesteśmy przekonani, że zadowolą one nawet najbardziej wymagających klientów.

Ogrodzenia gabionowe — praktyczne i naturalne

Polecamy nasze ogrodzenia wszystkim mieszkańcom województwa dolnośląskiego, którym bliskie są nowoczesne formy architektoniczne połączone z naturalnymi materiałami. Ogrodzenie z kamienia w siatce wykonane przez naszą firmę może przybierać różne kształty i wymiary, w zależności od potrzeb projektu. Kamień to materiał niezwykle wytrzymały, a w połączeniu z wysokiej jakości elementami stalowymi sprawia, że stanowi bardzo trwałą konstrukcję o wielu zaletach. W dużych miastach, takich jak Wrocław lub Lubin, gdzie mieszkańcom zależy na prywatności, solidne ogrodzenie daje duże poczucie bezpieczeństwa oraz zapewnia skuteczną barierę akustyczną. Ogrodzenia gabionowe wymagają mniej prac konserwacyjnych w porównaniu do murowanych lub drewnianych konstrukcji. Nie trzeba ich malować i impregnować, a warunki atmosferyczne takie jak deszcz lub niskie temperatury nie wpływają negatywnie na ich wytrzymałość.

Zapewniamy fachowe doradztwo na terenie Dolnego Śląska. Na przykład Bielawa jest miejscowością, gdzie często można zobaczyć nasze produkty. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu.

Unikalny wzór gabionu

Oferujemy unikalny wzór, charakteryzujący się oryginalnym stylem, oraz wyjątkową lekkością. Zastosowany zostały tutaj drut o trójkątnym kształcie oraz specjalnie zaprojektowana kratka, tworzona przez trzy zgrzane obok siebie druty profilowe.

Zaokrąglone narożniki

Zaokrąglone narożniki gabionów oraz przykrywy górne zapewniają niezwykle elegancki i nowoczesny efekt, jednocześnie zapewniają bezpieczeństwo i komfort, szczególnie w przypadku dzieci i czworonożnych przyjaciół.

Nowoczesna architektura

Dajemy możliwość wykonania indywidualnych perforacji, które pozwoli na spersonalizowanie Twojego ogrodzenia. Możliwość montażu listew LED w specjalnie wyprofilowanym słupku pozwala na uzyskanie ciekawych efektów świetlnych

Trwałość i ekologia

Zastosowany specjalny profil drutu zapewnia niską wagę, wytrzymałość i stabilność konstrukcji. Zastosowana powłoka antykorozyjna Pro-ZINAL® gwarantuje trwałość i eliminuje konieczność kosztownych konserwacji. Wszystko potwierdza 5-letnia gwarancja.

inspiracje

Ogrodzenia gabionowe premium dają wiele możliwości konfiguracji i dostosowania do potrzeb i stylu posesji. Przedstawiamy poniżej kilka inspiracji, które mamy nadzieje pomogą Państwu odnaleźć własny model ogrodzenia, dopasowany do charakteru domu i otoczenia.

Zestawienie gabionów o 2 różnych grubościach i takich samych szerokościach

Zestawienie szerszych gabionów z węższymi pionowymi panelami kratki ogrodzeniowej

Zestawienie równej szerokości modułów łączących gabiony z poziomym panelem kratki ogrodzeniowej

Zestawienie gabionów o większej grubości z szerszymi modułami łączącymi gabiony z kratką ogrodzeniową

Zestawienie równej szerokości modułów łączących gabiony z panelami kratki ogrodzeniowej w równych proporcjach

Zestawienie gabionów z panelami kratki ogrodzeniowej o tej samej szerokości

Zestawienie równej szerokości modułów łączących gabiony i panele kratki ogrodzeniowej o różnych proporcjach

Zestawienie wąskich gabionów z szerokimi modułami łączącymi gabiony z kratką ogrodzeniową

Zestawienie paneli kratki ogrodzeniowej z modułami łączącymi gabiony z kratką ogrodzeniową w różnych proporcjach

Zestawienie podwójnych paneli kratki ogrodzeniowej połączonej z wąskimi gabionami.