Płoty gabionowe Super Slim

Gabiony SUPER SLIM to konstrukcja zbudowana z panelu gabionowego o budowie takiej jak GABIONY STANDARD, jednak dodatkowo wypełniona jest drobną siatką, która pozwala na wypełnienie go drobnym kamieniem (np. grysem 16-22).

Gabiony znajdują wiele zastosowań. Jednym z nich są ogrodzenia. Płoty gabionowe to konstrukcje wyróżniające się wytrzymałością oraz estetyką. Z tego powodu są coraz częstszym widokiem na polskich posesjach, zwłaszcza w krajobrazie Dolnego Śląska, np. w mieście Wrocław.

Inwestycja w ogrodzenie gabionowe daje gwarancję uzyskania niecodziennego, oryginalnego efektu. Dzięki nim można znacznie skuteczniej zaaranżować swój ogród i ogrodzić cały dom. Cieszą się popularnością również w mniejszych miejscowościach, takich jak Świebodzice.

W naszej ofercie znajdą Państwo bardzo cienkie (mniej niż 20 cm grubości) panele gabionowe, które nadają się do wypełnienia drobniejszym grysem. W ten sposób płoty gabionowe zyskują unikalny wygląd. Chronią przy tym przed wiatrem, hałasem oraz dają pełnię prywatności na własnej posesji.

Do wyprodukowania gabionów Super Slim wykorzystujemy trwały materiał, dodatkowo ocynkowany ogniowo. Oznacza to, że zrobione z nich ogrodzenie będzie spełniało swoją funkcję przez wiele lat.

Ofertę kierujemy zwłaszcza do mieszkańców takich miast jak Świdnica oraz okolicznych miejscowości. Interesują Cię szczegóły oferty? Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.

główne cechy

  • Spawane i skręcane
  • cynkowane ogniowo – norma PN-EN ISO 1461
  • szerokość poniżej 20 cm
  • można wypełnić mniejszym kamieniem (np. grysem 16-30 mm) – gabion składa się z dwóch paneli oraz drobnej siatki zapobiegającej wysypywaniu się kamienia
  • pręty pionowe Fi 5 mm, poziomy ceownik 20x9x2 mm