Kamień budowlany

Posiadamy w ofercie kruszywa budowlane o różnym przeznaczeniu. Możliwy jest transport ilości detalicznych z placu składowego w Pszennie oraz transport całosamochodowy bezpośrednio z kopalni zlokalizowanych na terenie Dolnego śląska. Zależnie od potrzeb służymy pomocą w doborze odpowiedniego materiału pod względem właściwości użytkowych. Zapraszam do kontaktu.

Mieszanka 0 – 31,5 wg PN-EN 13242
Mieszanka 0 – 63 wg PN-EN 13242
Tłuczeń 31,5 – 63 wg PN-EN 13242
Kliniec 4 – 31,5 wg PN-EN 13242
​​
Niesort 0-40
Mieszanka drobna 0 – 5 wg PN-EN 13043

Piasek płukany 0 -2

kamień budowlany Wrocław

Szeroka oferta kruszyw budowlanych

Nasz asortyment obejmuje różne rodzaje kamienia budowlanego. Zapewniamy bogatą ofertę, a przy tym korzystne, konkurencyjne ceny. Proponujemy naturalny kamień budowlany, taki jak granit i bazalt. Oferujemy kruszywa o różnych frakcjach i wielkościach, m.in. kliniec, tłuczeń, mieszanki i kamień budowlany hydrotechniczny. Nasz kamień budowlany wysokiej jakości znajdzie zastosowanie m.in. w robotach drenarskich i odwodnieniowych, brukarskich (jako podbudowa pod kostkę brukową).

Obsługujemy klientów z terenu całego województwa dolnośląskiego (w tym z takich miejscowości jak Wrocław, Kłodzko czy Bielawa), ale w przypadku podobnego zapotrzebowania, możemy dojechać również do Odbiorców z dalszych obszarów. Jesteśmy w stanie zorganizować transport materiału na terenie całego kraju. Zapewniamy szybkie dostawy oraz fachowe doradztwo w zakresie doboru właściwego rodzaju surowca.