Grysy ogrodowe

O zadbanym i pięknym ogrodzie świadczą nie tylko żyjące w nim rośliny, ale również kamień. Do podniesienia walorów estetycznych kompozycji kwiatowej wystarczy zastosować grysy. Pomoże on również w odpowiednim utwardzeniu powierzchni lub stworzeniu ścieżek prowadzących do najjaśniejszych punktów Twojego ogrodu. To obecnie najpopularniejszy ogrodowy element ozdobny do dekoracji całych działek, oczek wodnych i roślin, m.in. wśród mieszkańców takich miejscowości jak Świdnica.

Grys jest kruszywem uniwersalnym, co wynika z jego różnorodności. Posiadamy w ofercie zarówno kamień biały, jak i w kremowym czy czarnym odcieniu. Na dodatek grys do ogrodu charakteryzuje się zróżnicowaną fakturą. Można więc swobodnie wybierać pomiędzy standardowym grysem ozdobnym, a wytrzymalszym czy nieco drobniejszym kamieniem. W każdym przypadku grys sprawdza się znakomicie, o czym przekonały się już setki naszych klientów.

W mieście takim jak Wrocław, właściciele działek bardzo chętnie sięgają po sprawdzone rozwiązania w ogrodnictwie. Firma Eremit jest dostawcą najlepszych jakościowo produktów na całe województwo dolnośląskie, m.in. na miasto Kłodzko. Nasza oferta składa się z kamieni ozdobnych w atrakcyjnych cenach, które pomagają w aranżacji każdego ogrodu.

Polecamy zwłaszcza grys Biała Marianna, który swoją popularność zawdzięcza oryginalnej, jasnej barwie. Dzięki niej ogród nabiera nowej, pełnej słońca aury. Z kolei grys granitowy może stanowić świetny kontrast dla kolorowych lub śnieżnobiałych kwiatów. Oprócz tego posiadamy w asortymencie grysy:

  • bazaltowe,
  • Cappuciono,
  • Pink Stone,
  • Rosso Verona,
  • Plum Slate,
  • Thassos

i wiele innych, włącznie z korą kamienną.

Serdecznie zapraszamy do bliższego przyjrzenia się dostępnej ofercie. Jeśli jeszcze nie zdecydowałeś się na konkretny produkt, zachęcamy do skontaktowania się z nami telefonicznie lub mailowo. Z przyjemnością udzielimy więcej informacji na temat poszczególnych grysów i pomożemy w wyborze.

Nasze produkty dostarczamy do wszystkich miast Dolnego Śląska i okolic regionu, a najwięcej klientów mamy w takich dużych miejscowościach jak Wrocław.